Nejnovější komentáře
Bramborárna třebeň
Celoroční prodej brambor, cibule, jablek, česneku a dalších.

Začátek sezony 2019

Moji milí kamarádi,

je to téměř přesně půl roku od chvíle kdy jsem Vás zval na 24. etapu roku 2018.  Pak přišla zima a taky nemoc. Obojí má velkou sílu a je nepřítelem cyklistiky.  S velkou pomocí lékařů a vlastní chutí překonávat problémy přichází ta chvíle kdy Vás mohu zase pozvat na etapu. Věřte mi, že je to pro mě velká sláva.  Sám sice na kole ještě nepojedu, ale budu s Vámi na startu a při posezení v hospůdce.

Sjedeme se v neděli 26.5.2019 ve 13 hod. na dvoře u Beránků.  Pojedete pod vedením Jirky na Výhledy. Trasu vytvořím podle aktuálního počasí a nebude-li nám přát vůbec tak zajdeme na Stínadla  kde můžeme besedovat.

Pro zdar akce je třeba Vaše spolupráce. Jednak všechny kolem sebe informujte o konání etapy a jednak se mi přihlaste do sobotního poledne abych já mohl zajistit místa k sezení ať na Výhledech a nebo na Stínadlech.

Moc se na Vás těším.  Váš Pepa D.

9 komentářů na “Začátek sezony 2019”

 • Jířa :-):

  Ahoj Pepí,
  já se s radostí zúčastním a těším se na Vás všechny 🙂

 • Míla:

  Sorry, mám 12 ti hodinovou šichtu, tak příště. Užijte si to.

 • Iva:

  Tak to je zase náš Pepa, těšíme se všichni, jedu, to je jasné! Jirka nám posledně připravil taky pěknou etapu, a bylo nám všem dobře. Pa

 • Vlasta i já jedeme

 • Jitka Kolláriková:

  Krásná zpráva Pepo,
  přijdu se podívat alespoň na tebe a cyklistickou skupinu na start, mám dnes, zítra i v neděli službu na Promenádní koncert v parku Růžováku, mám to 14.00-17.00, tak kdyby byla závěrečná Stínadla, tak tam pak dorazím taky. Zítra ráno jdu pěšmo do Bramborárny pro znovu opravené kolo, závada odhalena a odstraněna a konečně budu také pojízdná po půlroce.
  Těším se zítra na vás všechny, že alespoň uvidím. Thálie

 • Jitka Kolláriková:

  Opravuji, ne zítra, ale v neděli.😎

 • S velkou radostí píšu tuto zprávu zaprvé mám v neděli volno a co je hlavní setkám se s přáteli kteří pro mě hodně znamenají. Děkuji všem a těším se Emaruš

 • Ahoj, hrozně ráda pojedu, když to půjde. Udělám pro to vše.

 • RASPLICKOVAHANA:

  Dlouho, dlouho tato stránka zela smutnou prázdnotou,ale ožila a už je ten svět zase veselejší.Už nám Pepíčku tohle víckrát nedělj,už proto ,když čteš kolik bab(babiček)prababiček- tento titul patří mně, zkrátka holek se na Tebe těší.

Zanechte komentář