Bramborárna třebeň
Celoroční prodej brambor, cibule, jablek, česneku a dalších.

Praha – ČT a hrad

2 komentáře na “Praha – ČT a hrad”

  • Milý příteli z mládí, po nějakém čase jsem navštívil Tvůj cykloweb a opět jsem si skvěle početl. Zřejmě se opakuji, ale znovu Ti musím vyjádřit nezměrný obdiv nad organizováním, fotografováním a psaním vašeho nejen ježdění, což vám mnozí (i mladší) můžou jen závidět.
    Na fotkách z televize (a z lednové narozeninové schůze – opožděně blahopřeji) jsi se konečně taky nechal vyfotit a doplnil jsi tak vizualizaci celé vaší party – to by neškodilo občas i na vyjížďkách :-).
    Přeju vám všem hodně kilometrů pokud možno jen po rovinách nebo z kopce (:D) s větrem v zádech, jízdu bez defektů a mnoha zážitků. Z Domažlicka zdraví ZH.

  • Pepa D.:

    Ahoj Zdenku, no to je fajn, že jsi se ozval. S těma fotkama je to fakt zajímavý, ale má to vysvětlení. V partě je Iva, to je ta blonďatá holčina na fotce vedle pana krále, která taky ráda fotí. No a na rozdíl ode mne nikdy nemá vybitou baterii a nebo plnou paměťovou kartu jako to mám, tak jednou ročně, já. Inu stalo se mi to teď v Praze a ona zaskočila. Asi tak patnáct fotek od začátku je od ní. Proto ta moje velká účast na záběrech. Až jsem se toho lekl, ale zase když můžeš objímat Terezku Kostkovou tak je to hodné zaznamenání. To Ty jistě chápeš.
    Tak zase někdy. P.D.

Zanechte komentář