Archivy
Bramborárna třebeň
Celoroční prodej brambor, cibule, jablek, česneku a dalších.

Vánoční přání.

Milí kamarádi,

přemýšlím co Vám popřát k vánocům a už to mám ! Naprostá většina z nás jsou workoholici, tedy lidé neposední. Co kdybychom alespoň dva dny využili k učení se „Nic nedělat !“ S nohama nahoře, s knížkou v ruce nechat věci běžet tak, jak jsou.  Když Vás u toho napadne , že byste chtěli někoho obdarovat, nebo jen tak pozdravit, nebo za něco pochválit, tak to hned udělejte ! Je to balzám pro duši.

Jako Pf 22 nám přeji ať jsme zdraví a život nás baví !

Váš Pepa D.

3 odpovědí na “Vánoční přání.”

 • Zdeňka Bačová:

  Milý Pepíčku.Zrovna mám výjimečně nohy nahoře a napadlo mě,že bych Tě chtěla pochválit,tak to udělám hned😉Děkuji moc,myslím, že nebudu jediná za to,co pro nás v cykloturistice , biologii a ve spojení lidí děláš!🙏Jsem šťastná, že jste mě do party přijali a díky Tobě mám dovolené!👍Jsem vždy nabitá přírodou,pohodou,občerstvením a hlavně super přáteli!❤😍😘Přeji Vám Všem v novém roce 🕛🎊🎉 ať jste hlavně zdraví,šťastní,veselí a ať už máme klid a normální svět!Těším se na další setkání s Vámi!👍❤🥂🚴‍♀️🚴‍♂️🚴🚴‍♀️🍺☕🍰🌻🌱🌾🌿☘🍁🍂🌼

 • Jitka Kolláriková:

  Milí přátelé, tak jsem tu objevila zprávu sice až po vánočních svátcích, již v pracovním procesu, před Vánoci jsem se ani nezastavila, ale jak jen bylo po Štědrém dni, tak jsem splnila vše, jak se patří, první svátek jsem pojala přímo jako pyžámkový, to se mi jen tak nestává a ležení u pohádek bylo mým cílem, což jsem Pepo splnila. Na Štěpána to bylo obdobné, ale už jsme s Karlem absolvovali hodinovou procházku v té bílé nádheře venku a půl hodiny v pravoslavném chrámu Svaté Olgy ve FL, kde jsme se byli podívat na vystavené staré betlémy z počátku 20. století.
  Poděkování patří Pepo hlavně Tobě a ve všem se shoduji se Zdeničkou, co zde napsala, lépe bych to nedokázala a Tobě Pepo a celé partě přátel přeji do konce tohoto roku a po celý příští rok 2022 pevné zdraví a všechno to štěstí a veselí a krásné projížďky s tebou na kolech.
  Thálie

 • Iva:

  A i já ostuda zpožděná, se připojuji s velkým přáním, abychom se ve zdraví a pohodě setkavali, v Novém roce2022 a bez nehod ujeli hodně 🍀🙏 kilometrů. 🚴‍♀️🚴‍♂️🚴.
  Velký dík patří PepoTobě, etapy na kterých straviš tolik času, i na počítači a vše co k tomu náleží. Děkujem a těším se že snad letos mě bude dopřáno, a budu moci na každou dovolenou se zůčastnit. A hlavně se kochat přírodou. ! 🙏🙌🍀🍀🍀Všem kolařům přeji jen zdraví a ať se pořád máme!! . Iva 💖🙋

Zanechte komentář