Bramborárna třebeň
Celoroční prodej brambor, cibule, jablek, česneku a dalších.

Jak dál ?

Kamarádi, počasí nám přestalo přát takže dochází k nežádoucímu přerušení našich výletů. Chce se mi věřit, že ještě v říjnu se najde nějaký hezký víkend abychom mohli zajet do Bavor na dort a taky se podívat na sklizeň brambor. Potom nastane období nějakých výletů a zcela jistě schůzí kde probereme všechno důležité, co hýbe naším světem, jako jsou cíle dovolených a pod.  Mějte se jen hezky a sledujte stránky. Ozvu se jen jak to půjde.

Po celou letní sezonu nebylo třeba řešit počasí a už vůbec ne teplotu vzduchu. Pomozte svým příspěvkem stanovit hraniční teplotu při které bychom ještě jeli etapu a kdy už ne ! Vyjádřete se !

Dávám na vědomí, že tuto neděli 6.10. je u Sybilenbadu Kartoffelfest t.j. Svátek brambor. Pokud jste tam ještě nabyli autem, tak to zkuste.

Zdravím Vás. Váš Pepa D.

3 komentáře na “Jak dál ?”

  • Marie Elsnerová:

    Ahoj Pepo a drazí přátelé 13.10.je předpověď tak příznivá a ještě k tomu nemám službu tak budu moc ráda když se budu moci zúčastnit.Zdravím a těším se Emaruš 😃

  • Ahoj všem, když se pojede etapa a manžel dá svolení, tak počasí neřeším. Mám teplejší oblečení, akorát mi je vždycky zima na ruce, ale v hospůdce se ohřeji. Tak se na všechny těším.

  • RASPLICKOVAHANA:

    Ja bych jela taky,vezmete-li mne??? Jsem s pozdravem, HR.

Zanechte komentář