Nejnovější komentáře
Bramborárna třebeň
Celoroční prodej brambor, cibule, jablek, česneku a dalších.

Lehce a pomalu …

Ahoj kamarádi, čas letí a my se v neděli pokusíme  srovnat s ním krok. Etapu jsem nazval  podle svých možností a potřeb. Jak to tedy bude :

V neděli 9.6. ve 13 hod se sjedou na dvoře u Beránků ti z Vás, kteří pojedou etapu s Jirkou. Ta by se dala nazvat „rychle a těžce“. Jirka by jel podle svého plánu, tak jako minule. Odhaduji, že by to bylo směrem na Plesnou atd., protože první setkání s druhou půlkou našeho pelotonu bude v hospodě v Kopanině. Pak už společně se přesuneme do Bramborárny kde bude občerstvení v péči Kiky.

My ostatní se rovněž ve 13 hod sjedeme u nádraží v Tršnici. Pojedeme etapu „Lehce a pomalu“ po cyklostezce do Kynšperka, odtud po „Jitkastrasse“ do Kaceřova, Hluboké a Kopaninu. Název silnice je podle naší Jíti, která před několika lety rekonstrukci této silnice dozorovala . Povrch je rovný a vyhovuje tak všem zádům. Z Chebu i Frant. Lázní to tudy máme cca 30 km.  Návrat do Bramborárny plánuji ve směru na Hlubokou a Milhostov.

Snadno pochopíte, že každý hostitel potřebuje vědět počet hostů a proto do sobotního oběda dejte vědět zda pojedete.  Bude hezky, proto není překážka, která by vážně bránila naší účasti. Snad jen Thálie, která musí hlídat koncert , ale může přijet až na samotný závěr.

Moc se těším a co Vy ?  Váš Pepa D.

9 komentářů na “Lehce a pomalu …”

 • Zdravím a hlásím se do oddílu Pepa. Pa v neděli u nádraží v Tršnici. Emaruš

 • RASPLICKOVAHANA:

  Ja ani rychle,ani pomalu,ale všem přeji štastnou jízdu.

 • Míla:

  Kapitálizmus už jsem vybudoval, tak jedu s Lahucakem.

 • Jitka Markusová:

  Ahoj Pepino, já určitě pojedu i s Barčou a moc se těším, ještě nejsem rozhodnuta, jestli pomalou nebo rychlou. Asi to bude s tebou.

 • jedeme s Vlastou lehkou a pomalou

 • Zdeňka Bačová:

  Moc vás všechny zdraví nová elektrocyklistka.Jsem moc ráda,že se mohu zůčastnit etapy,kde již startuje uzdravený Pepíno a moc se těším.Bačovka

 • Jitka Kolláriková:

  Ahoj Pepo a kamarádi, koncert jsem nehlídala, neboť jsem čerstvě přistála na vzdálené půdě 4 hodiny letu a hlídání koncertu mne čeká tento víkend 21.-23.6., tak kdybych někde stihla dojezd, tak tam vyrazím, pokud budete mít etapu a počasí k tomu. Minulou etapu jsem s vámi propásla vzhledem k mému návratu z cest, tak se budu těšit, až mi to vyjde. Těšící se Thálie.

Zanechte komentář