Nejnovější komentáře
Bramborárna třebeň
Celoroční prodej brambor, cibule, jablek, česneku a dalších.

Osmnáctá etapa r. 2018

Kamarádi, přicházím s  pozvánkou na neobvyklou etapu. Proč takovou ? Protože je kolem nás spousty neznámých míst, které jsou krásné a my je přece chceme vidět! Tak tomu bude tuto neděli. Pojedeme tam, kde jsme nikdy nebyli , ale určitě slyšeli takové zvolání s údivem : „Panenko skákavá !“  Že to znáte, ale nevíte odkud to pochází ? Pojeďte tedy s námi !

V neděli 16.9.2018 v 9.00 hod odjedeme od pošty ve Fl  přes K.Vary k zámku Chyše. Tam zaparkujeme a na kolech se vydáme na stolovou horu Vladař. Určitě na její vrchol , který vidíme vždy když jedeme do Prahy. Potom se přes Žlutice , kde si dáme jedno,  přesuneme ke kostelu Skoky. Tady se bude právě připravovat odpolední pouť a na místě bude kastelán kostela, který se nám bude věnovat a objasní nám tu hlášku. Možná, že se zdržíme na pouť. Mladý pán by to uvítal. Popijeme, posvačíme a vrátíme se do Chyše kde v pivovarské hospodě probereme výsledky naší cesty. Možná se podaří a my se pozdravíme se zámeckým pánem, panem Lažanským a nebo jeho paní. Na tom se pracuje a prohlídka zámku se nevylučuje.

Do sobotního poledne očekávám Vaše přihlášky s nabídkou auta pro svezení kamarádů. Hned sestavím plán přepravy a ten dám sem pod tuto pozvánku do komentářů. Počasí bude nádherný takže se máme na co těšit. Váš Pepa D.

5 komentářů na “Osmnáctá etapa r. 2018”

 • Marie Elsnerova:

  Zdravím a po delší době se mohu přihlásit na etapu a ještě nabídnout auto. Moc se na vás těším EMaruš

 • Lida:

  Ahoj všem.Jedu a moc se těším.Lida

 • jirka:

  Jedeme.Beru auto a 3 kola.

 • RASPLICKOVAHANA:

  POJEDU A MOHU TAKY POSKYTNOUT AUTO PRO 3 LIDI,KOLA BOHUŽEL.Hana R.

 • Pepa D.:

  Doprava na etapu : auto č.1 Bramboráři vezou 2 lidi a šest kol – vlastní+Jitka+Lída+Kika+Iva+brácha /// auto č.2 Beránek veze Hanku a čtyři kola – vlastní+Hanka+Thálie+EMaruš /// auto č.3 Lahučáci vezou 2x Lahu, Miladu a Thálii a tři kola – 2x vlastní +Milada ///auto č.4 Láďa Melcer veze Lídu a Jiřku a dvě kola – vlastní a Jiřky /// auto č. 5 EMaruš veze Jitku, Ivu a bráchu a žádná kola.

Zanechte komentář