Nejnovější komentáře
Bramborárna třebeň
Celoroční prodej brambor, cibule, jablek, česneku a dalších.

Kolem Lurdské jeskyně.

Ne, to opravdu není vtip. Na světě je mnoho takových míst s tímto názvem. Napadlo mě podívat se na jednu takovou jeskyni, která je opravdu blízko od nás.

Start si dáme na 13 hod. na dvoře u Škvorů v Chebu a to v neděli 16.6.2019. Kdo neví, musí se zeptat. Odtud projedeme na cyklostezku , která nás z Hájů dovede až do Waldsassenu kde mají na náměstí výbornou zmrzlinu. Odtud vyjedeme na Kappl, krásné barokní poutní místo. Odtud se opět vrátíme na naše území přes vesnici Pechtnersreuth. Z kopce sjedeme do Pomezí. Zde bude další a asi poslední zastávka tohoto výletu. Schválně tajím místo kde je jeskyně. Mnozí to víte a Vy ostatní se máte na co těšit.  Srdečně Vás zvu.  Pepa D.

6 komentářů na “Kolem Lurdské jeskyně.”

 • Jitka Markusová:

  Ahojky, když mě táta pustí, tak určitě pojedu a už teď se těším na všechny „účastníky zájezdu“, mám ráda příjemná překvapení.

 • Jitka Kolláriková:

  Ahoj všichni, to vám tedy závidím a přeji zároveň, musím v parku sloužit na promenádní koncerty dnes, zítra i pozítří. Tak tedy jen zdravím „účastníky zájezdu“ a přeji šťastnou cestu a dobrou chuť k té zmrzce.
  Thálie

 • Jitka Kolláriková:

  Jo a fotky z vašeho posledního výletu jsou skvostné, s kytičkama přímo excelentní!!!

 • Iva:

  No to se těším, na všechny a jedu iv

 • Zdeňka Bačová:

  Také se těším na další dovolenou s vami👍👍👍

 • Jířa :-):

  Ahoj cyklotuláci 🙂
  s radostí se zúčastním a moc se na Vás těším 🙂

Zanechte komentář