Nejnovější komentáře
Bramborárna třebeň
Celoroční prodej brambor, cibule, jablek, česneku a dalších.

Do Bavor

Kamarádi počasí na neděli je jaksi nejisté. Proto odkládám rozhodnutí o etapě na zítra t.j. na pátek 14.6. cca 20 hod. Můžete pomoci tím, že vyjádříte svojí chuť jet i když by to bylo s rizikem slabého deště.  Tak zítra. Pepa D. To bylo včera.

Jak to bylo dnes ? Všelijak jsme prověřovali počasí na neděli a vypadá to, v sobotu pršet bude, ale v neděli už ne a proto pojedeme.  V 9.30 hod začneme nakládat kola u Ladi ve FL. Zatím se na etapu hlásí Laďa, Jirka, DrHonza, Jiřka, Iva, Jíťa , brácha, Lída a já. To bychom uvezli. Uzávěrka přihlášky zůstává na sobotu poledne.

Auty dojedeme do Weissenstadtu kde auta zůstanou. My na kolech objedeme jezero a vydáme se po bývalé žel. trati do Grossschloppenu kde je cukrárna. Odtud jinou cestou přejedeme k autům. Je možné, že pro některé jedince to bude krátké (nikoliv pro mě), proto vezmu ještě jednu novou mapu a jirka může přejet se supercyklisty trochu delší oblouk. Rozhodneme se na místě.

Zdar sladké etapě přeje Pepa D.

3 komentáře na “Do Bavor”

  • Jitka Markusová:

    Ahoj, já určitě – umím jezdit mezi kapkami deště a pak, mám super pláštěnku. Už šetřím eura na dobrou kuchen.

  • Milada:

    Ráda pojedu. Milada

  • Zdeňka Bačová:

    Moc vás zdravím. Děkuji za přivítání, mo se mi to s vámi líbilo. 👍😉Jsem ráda, že jsem stihla napsat, že pojedu a že se na dovolenou do Bavor těším pá 😊🥧🍰

Zanechte komentář