Nejnovější komentáře
Bramborárna třebeň
Celoroční prodej brambor, cibule, jablek, česneku a dalších.

Devatenáctá etapa r. 2018

Kamarádi, volám Vás k účasti na etapě, která má všechny šance být jiná. Bude to účelné spojení etapy se schůzí a to v den významného státního svátku – 100. výročí vzniku našeho státu. To bychom oslavili projížďkou na kole kolem komína a zastavili bychom až u Lídy na dvoře . Tam by byla schůze.

Teď trochu přesněji. Sjedeme se na dvoře u Beránků v pátek 28.9. ve 12.30 hod. Pojedeme okruh Lužná – Seeberg – Házlov – Zelený háj – Vojtanov – Starý Rybník – FL.  V 15 hod přistaneme u Lídy t.j. penzion Marcela, Budovatelská 210, FL. Lída a její partner Jára nás zvou na posezení s občerstvením, které můžeme brát jako zápisný do party. Vy všichni kdo nemůžete s námi jet na kole tak přijďte ve tři hodiny na smluvené místo. Bude-li ten den pršet tak schůze se konat bude !!!

Každý hostitel je rád když ví kolik lidí přijde. Proto Vás žádám o přihlášku do pátku 10.00 hod.                 Dobře míněné pozvání se neodmítá, proto se s Vámi těším na viděnou. Váš Pepa D.

5 komentářů na “Devatenáctá etapa r. 2018”

 • Lida:

  Ahojkamarádi,budu moc ráda když k nám přijdete.Těším se.Lída.

 • Chybička se vloudila,tak aby se nám tatíček TGM zase obrátil zpátky:to zmíněné 100.výročí oslavíme o měsíc později,chápu Pepo,že toho máš hodně…..

 • Pepa D.:

  Ano je to chyba a já teď jen na chviličku připouštím, že to může být lepší když toho člověk má málo. Jenže já toho chci mít hodně. Hodně práce, hodně příprav etap, hodně přátel , hodně spokojených návratů a sem tam nějakou chybu.
  Já text pozvánky opravovat nebudu, jen se v duchu omluvím Sv. Václavu za převrácení těch dvou osmadvacítek. Třeba se u toho někdo zasměje a nebo dokonce něco připíše. Vždy jsem chtěl stránky živý, plný diskuse. Tak teď je ta příležitost. Na schůzi to můžeme uzavřít přípitkem na zdraví, na dobrou paměť a dobrý kamarády. Pepa D.

 • Jitka Kolláriková:

  Ahoj kamarádi,
  bohužel se nebudu moct zúčastnit této skvělé akce, jelikož mám důležitou povinnost s přípravou Výstavy hub v Mariánských Lázních, kde budu od pátku do neděle.
  Tímto zájemce o houbaření zvu do Mariánských Lázní na výstavu hub na Správě CHKO Slavkovský les ve dnech 29.9 – 30.9.. Sobota 9.00 – 17.00, neděle 9.00 – 16.00.
  Zdraví Thálie

 • Zdravím všechny a moc se omlouvám za páteční absenci, přeji překrásné počasí a slunce v duši EMARUŠ

Zanechte komentář